شستشوی ماشین سنگین

شستشوی ماشین سنگین، بدلیل قرار گیری طولانی مدت در محیط های بیرونی امری اجتناب ناپذیر است. این آلودگی ها که بر روی بدنه و رینگ ها قرار می گیرند، به مرور زمان ظاهر خودرو را نازیبا جلوه داده و بر روی کیفیت و ارزش خودرو تاثیر گذارند. شستشوی خودرو ها به روش های دستی ، بدلیل کندی انجام عملیات و دسترسی دشوار به بخش های بالایی این وسایل، دچار معایبی می باشد. اما دستگاه واترجت صنعتی، با پاشش آب پر فشار ، با سرعت بالا و کیفیت عالی، قادر به از بین بردن آلودگی های سطح خودرو می باشد. لانس، نازل و پمپ کارواش از بخش های اصلی این دستگاه به حساب می آید.

شستشوی ماشین سنگین با استفاده از دستگاه واترجت صنعتی

کارواش ماشین سنگین

 

 

نازل دستگاه واترجت صنعتی

نوع نازل واترجت، تعیین کننده چگونگی پاشش آب به سطح می باشد. انتخاب مناسب نازل تا حد زیادی بر روی عملکرد شستشو تاثیر گذار بوده و از احتمال آسیب به سطح جلوگیری می نماید. نازل های با زوایای پاشش مختلف و همچنین نازل های خاصی چون نازل دوار، هر کدام برای یک کاربرد خاص مورد استفاده قرار می گیرند. بطور مثال برای شستشوی سطح پارکینگ، زاویه پاشش کم می تواند مناسب باشد اما همین نازل برای شستشوی شیشه می تواند موجب شکستن شیشه شود. در شستشوی سطوح بزرگ مانند سطح وسایل نقلیه نیز، نازل هایی با زاویه پاشش بزرگ موجب تسریع در عملیات نظافت می شود. 

پمپ کارواش مناسب برای شستشوی ماشین سنگین

یکی از روش های شستشوی وسایل نقلیه، استفاده از دستگاه کارواش صنعتی می باشد. این دستگاه با اعمال آب پر فشار، آلودگی های باقی مانده بر روی سطح خودرو و رینگ های آنرا شستشو می دهد. دستگاه واترجت صنعتی پاک با دارا بودن پمپ ۴۰۰ بار دو دسته تولید شرکت  شستشوی وسایل نقلیه سنگین را به راحتی و با سرعت بالا انجام میدهد. استفاده از شوینده های فشار قوی آب گرم نیز می تواند به کیفیت و سرعت نظافت بیفزاید. همچنین انتخاب نازل مناسب برای این کار، می بایست مد نظر قرار گیرد. نازل های با زاویه پاشش ۲۵ یا ۴۵ درجه با توجه به پوشش سطح وسیعی از خودرو، کاربردی می باشند.

  برای مشاهده پمپ های صنعتی تولیدی شرکت پاک کلیک کنید

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *