واترجت صنعتی پاک

واترجت صنعتی پاک، یک دستگاه پرقدرت و کارآمد برای کاربردهای صنعتی و نیمه صنعتی می باشد. محدوده فشار کاری این دستگاه حدود ۳۰۰ بار است که براحتی از عهده شسشتوی دستگاههای صنعتی، ماشین آلات کارخانجات، شسشتوی ماشین های سنگین و …. برمی آید. در تولید پمپ این دستگاه از با کیفیت ترین مواد و قطعات استفاده شده است، پلانجرهای سرامیکی این دستگاه که از مهمترین قطعات پمپ کارواش به شمار می آید، از شرکت معتبر ایتالیایی پمپ اینتر استفاده شده است. سرپمپ های برنجی این پمپ مقاوم در برابر خوردگی هستند و استانداردهای لازم را دارا می باشند، گیج فشار استیل پرشده با گلسیرین، لانس پاک تولید شرکت پاک و نازل استیل و ضد زنگ استفاده شده است.

قطعات با کیفیت به کار رفته در این واترجت،  همانند موتور الکتریکی موتوژن، ضربه گیرهای آبی بین واشرهای پلانجرها برای جلوگیری از نفوذ هوا، روکش پارچه ای پلانجرها و رینگ های محافظ تفلون گرافیتی استهلاک دستگاه را به حداقل کاهش داده و باعث افزایش طول عمر دستگاه به میزان قابل توجه می شوند.

کار کردن با دستگاه کارواش صنعتی پاک، حتی برای کاربر غیرحرفه ای، بسیار ساده بوده و تنها مستلزم پیروی از نکات ایمنی می‌باشد. فشار کاری و مقدار آب خارج شده از آن به سهولت و با استفاده از یک شیر قابل تنظیم می باشند. شلنگ فشارقوی و فولاد بافت این دستگاه کارواش با دارا بودن طول ۱۰ متر، شعاع عملکرد بسیار مناسبی برای دستگاه ایجاد می نماید و سیستم قطع کن خودکار این دستگاه، ایمنی کار با آن را تا حد امکان افزایش می دهد. در این سیستم، بلافاصله پس از حذف فشار از روی ماشه تفنگی، فشار آب به حدود ۱۰ بار کاهش یافته و علاوه بر حفظ امنیت کاربر و افزایش طول عمر دستگاه، در مصرف انرژی نیز صرفه جویی صورت می گیرد.

مناسب جهت شستشوی ماشین آلات صنعتی، ماشین های سنگین، تجهیزات صنعتی و یا محوطه های صنعتی و ….

 

نمونه ای از خدمات سفارشی مشتریان 

سیستم شستشوی آب گرم پمپ کارواش صنعتی با شاسی متحرک سیستم شستشوی کارواش  کوپل پمپ پیستونی فشار قوی با موتور بنزینی 1-1   تجهیز آبگرمکن فوری برای پمپ     تجهیز سم پاش برای پمپ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *